+421 905 508 163
TATRANSKÝ PROFIL

Perodrážka

Sú to drevené profilové lamely zo smrekového dreva. Tento drevený obklad sa používajú ako výsledná vrstva pri obkladaní ako vonkajších tak i vnútorných stien, alebo k obloženiu fasád, stropov, štítov a hlavne podhľadov, či štablónov.

1obklad
tatransky-original-zboku
TATRANSKÝ PROFIL

Originál

Sú to drevené profilové lamely zo smrekového dreva s predĺženým perom. Tento drevený obklad sa používa ako výsledná vrstva pri obkladaní ako vonkajších tak i vnútorných stien, alebo k obloženiu stropov, štítov a hlavne drevených podhľadov.

ZRUBOVÝ PROFIL

Zrub

Vyzerá presne ako zrub, ale vyžaduje 75% menej dreva. Prekrýva a zabezpečuje tesné izolácie. Zrubový profil je lákavý už na prvý pohľad, dýcha z neho priam neopakovateľná atmosféra.

P71-522
5-341-terasova-podlah-x-x-
DREVENÁ PODLAHA

Terasovka

Vyrábaná z kvalitného brúseného a sušeného smrekového dreva. Svojou živou štruktúrou drevené podlahy oživujú a zútulnia interiér. Priestoru dodávajú rozmanitosť a príťažlivosť.

Kartáčovanie dreva

Elegantný, praktický a v súčastnej dobe veľmi vyhľadávaný zpôsob úpravy dreva, který spočívá v odstranení mäkkých částí, které v gulatine (kmeni stromu) dorastajú v jarných obdobiach.

Opaľovanie dreva

Oddávna stará metóda impregnácie. Už naši dedovia opaľovali drevo, ktoré potom vydržalo trikrát dlhšie ako bez opaľovania. Dnes sa už opaľovanie využívá ako neobvyklá kresba dreva.

Ukončovacie lišty

Podlahové lišty

K drevenému obkladu alebo k dlážkovici vám ponúkame zodpovedajúce ukončovacie lišty, ktoré majú taktiež dôležitý dekoratívny prvok. K dispozícii sú rôzne profily, rozmery a dĺžky.

113
hranoly-

Podkladové hranolky

Hranoly sa vyrábajú hlavne zo smreku v rôznych priemeroch a dĺžkach. Sú zo všetkých strán ohobľované. Používajú sa pri stavbe altánkov, pergol, plotov a pri iných konštrukciách, kde sú potrebné masívne krokvy.

Montážne úchytky

12pliesky